ŞARTLAR VE KOŞULLAR

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Bu Hüküm ve Koşullar, kişisel olarak veya bir kuruluş Cemevi.com ve Cemevi com (“biz”, “bizi” veya “bizim”) adına sizin aranızda , aşağıdakilere erişiminizle ilgili olarak yapılan yasal olarak bağlayıcı bir anlaşmayı oluşturur: ve cemevi.com web sitesinin yanı sıra bunlarla ilgili, bağlantılı veya başka bir şekilde bağlantılı diğer medya formunun, medya kanalının, mobil web sitesinin veya mobil uygulamanın toplu olarak cemevi.com kullanımı .

Siteye erişerek bu Şartlar ve Koşulların tümünü okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul edersiniz. Bu Hüküm ve Koşulların tümünü kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanmanız açıkça yasaklanır ve kullanmayı derhal bırakmanız gerekir.

Zaman zaman Sitede yayınlanabilecek ek şartlar ve koşullar veya belgeler burada referans olarak açıkça yer almaktadır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Hüküm ve Koşullarda herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değişiklik veya modifikasyon yapma hakkını saklı tutuyoruz.

Bu Hüküm ve Koşulların “Son güncelleme” tarihini güncelleyerek sizi herhangi bir değişiklik konusunda uyaracağız ve bu tür değişikliklerin her birine ilişkin özel bildirim alma hakkından feragat edersiniz.

Güncellemelerden haberdar olmak için bu Şartlar ve Koşulları düzenli aralıklarla gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Söz konusu revize edilmiş Şartlar ve Koşulların yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz durumunda, revize edilmiş Şartlar ve Koşullardaki değişikliklere tabi olacaksınız ve bu değişikliklerden haberdar olmuş ve kabul etmiş sayılacaksınız.

Sitede sağlanan bilgilerin, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yasa veya düzenlemelere aykırı olacağı veya bizi söz konusu yargı alanı veya ülkede herhangi bir kayıt zorunluluğuna tabi kılacağı herhangi bir yetki alanı veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. .

Buna göre, Siteye başka yerlerden erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olması durumunda ve geçerli olduğu ölçüde, yerel yasalara uygunluktan yalnızca kendileri sorumludur.

Bu şartlar ve koşullar Termly’nin Şartlar ve Koşullar Oluşturucusu tarafından oluşturulmuştur .

Seçenek 1 : Site en az 18 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşından küçük kişilerin Siteye kayıt olmasına izin verilmemektedir.

Seçenek 2 : [Site, en az 13 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir.] İkamet ettikleri yargı bölgesinde reşit olmayan tüm kullanıcılar (genellikle 18 yaşın altındadır) iznine sahip olmalı ve doğrudan denetlenmelidir. Siteyi kullanmak için ebeveynleri veya vasileri tarafından. Reşit değilseniz, Siteyi kullanmadan önce ebeveyninizin veya velinizin bu Şartlar ve Koşulları okumasını ve kabul etmesini sağlamalısınız.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Aksi belirtilmediği sürece, Site bizim mülkiyetimizdedir ve Sitedeki tüm kaynak kodlar, veritabanları, işlevler, yazılımlar, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraf ve grafikler (topluca, “İçerik”) ve ticari markalar, hizmet Burada yer alan markalar ve logolar (“Markalar”) tarafımıza aittir veya tarafımızca kontrol edilmektedir veya bize lisanslanmıştır ve Amerika Birleşik Devletleri’nin, yabancı yargı bölgelerinin ve diğer çeşitli fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet kanunları ile telif hakkı ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. uluslararası sözleşmeler.

İçerik ve İşaretler Sitede yalnızca sizin bilginiz ve kişisel kullanımınız için “OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır. Bu Hüküm ve Koşullarda açıkça belirtilmediği sürece, Sitenin hiçbir kısmı ve hiçbir İçerik veya Marka kopyalanamaz, çoğaltılamaz, bir araya getirilemez, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, kamuya açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz veya önceden yazılı iznimiz olmadan herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz.

Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, Siteye erişmeniz ve Siteyi kullanmanız ve yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla uygun şekilde erişim elde ettiğiniz İçeriğin herhangi bir bölümünü indirmeniz veya bir kopyasını yazdırmanız için size sınırlı bir lisans verilir. kullanmak. Site, İçerik ve Markalarda size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

KULLANICI BEYANLARI

Siteyi kullanarak şunları beyan ve garanti edersiniz:

[(1) gönderdiğiniz tüm kayıt bilgileri doğru, kesin, güncel ve eksiksiz olacaktır; (2) söz konusu bilgilerin doğruluğunu koruyacak ve bu tür kayıt bilgilerini gerektiği şekilde derhal güncelleyeceksiniz;]

(3) hukuki ehliyetiniz var ve bu Hüküm ve Koşullara uymayı kabul ediyorsunuz;

[(4) 13 yaşın altında değilsiniz;]

(5) ikamet ettiğiniz yargı bölgesinde reşit değilseniz [veya reşit değilseniz, Siteyi kullanmak için ebeveyn izni almışsınızdır] ;

(6) Siteye bir bot, komut dosyası veya başka bir şekilde otomatik veya insan dışı yollarla erişmeyeceksiniz;

(7) Siteyi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacağınızı;

(8) Siteyi kullanımınız yürürlükteki herhangi bir yasa veya düzenlemeyi ihlal etmeyecektir.

Doğru olmayan, hatalı, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi vermeniz durumunda, hesabınızı askıya alma veya sonlandırma ve Sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki tüm ve tüm kullanımını reddetme hakkımız vardır.

KULLANICI KAYDI

Siteye kayıt olmanız gerekebilir. Şifrenizi gizli tutmayı kabul ediyorsunuz ve hesabınızın ve şifrenizin tüm kullanımından sorumlu olacaksınız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, söz konusu kullanıcı adının uygunsuz, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu tespit edersek, seçtiğiniz kullanıcı adını kaldırma, geri alma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.

YASAK FAALİYETLER

Siteyi kullanıma sunma amacımız dışında herhangi bir amaçla Siteye erişemez veya Siteyi kullanamazsınız. Site, tarafımızdan özel olarak onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari girişimle bağlantılı olarak kullanılamaz.

Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul edersiniz:

Bizim yazılı iznimiz olmadan doğrudan veya dolaylı olarak bir koleksiyon, derleme, veritabanı veya dizin oluşturmak veya derlemek için Siteden sistematik olarak veri veya diğer içerik almak.
İstenmeyen e-posta göndermek amacıyla elektronik veya başka yollarla kullanıcıların kullanıcı adlarını ve/veya e-posta adreslerini toplamak veya otomatik yöntemlerle veya sahte beyanlarla kullanıcı hesapları oluşturmak da dahil olmak üzere Siteyi izinsiz kullanmak.
Sitede alışveriş yapmak için bir satın alma temsilcisi veya satın alma temsilcisi kullanmak.
Siteyi mal ve hizmetlerin reklamını yapmak veya satış teklifinde bulunmak için kullanmak.
Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya Sitenin ve/veya burada yer alan İçeriğin kullanımına sınırlama getiren özellikler de dahil olmak üzere Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde bunlara müdahale etmek.
Sitenin izinsiz çerçevelenmesi veya Siteye bağlantı verilmesi.
özellikle kullanıcı şifreleri gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmeye yönelik herhangi bir girişimde bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, dolandırmak veya yanıltmak;
Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanmak veya yanlış suiistimal veya suiistimal raporları göndermek.
Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi sistemin herhangi bir otomatik kullanımında bulunmak.
Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, bunları bozmak veya bunlar üzerinde aşırı bir yük oluşturmak.
başka bir kullanıcının veya kişinin kimliğine bürünmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya çalışmak.
profilinizi satmak veya başka bir şekilde devretmek.
Siteden elde edilen herhangi bir bilgiyi başka bir kişiyi taciz etmek, istismar etmek veya zarar vermek amacıyla kullanmak.
Siteyi bizimle rekabet etme çabasının bir parçası olarak kullanmak veya Siteyi ve/veya İçeriği herhangi bir gelir getirici çaba veya ticari girişim için kullanmak.
Siteyi oluşturan veya herhangi bir şekilde Sitenin bir parçasını oluşturan herhangi bir yazılımın şifresini çözemez, kaynak koda dönüştüremez, parçalara ayıramaz veya ters mühendislik uygulayamazsınız.
Siteye veya Sitenin herhangi bir kısmına erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanan Sitenin herhangi bir önlemini atlamaya çalışmak.
Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlayan çalışanlarımızı veya temsilcilerimizi taciz etmek, rahatsız etmek, korkutmak veya tehdit etmek.
Herhangi bir İçerikteki telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silmek.
Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalamak veya uyarlamak.
Aşırı büyük harf kullanımı ve spam (sürekli tekrarlanan metinlerin yayınlanması) dahil olmak üzere, herhangi bir tarafın Siteyi kesintisiz olarak kullanmasına ve Siteden faydalanmasına müdahale eden virüsleri, Truva atlarını veya diğer materyalleri yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya iletmeye çalışmak) veya Sitenin kullanımını, özelliklerini, işlevlerini, çalışmasını veya bakımını değiştirir, bozar, bozar, değiştirir veya bunlara müdahale etmez.
Net grafik değişim formatları (“gifler”), 1×1 piksel, web hataları, çerezler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, pasif veya aktif bir bilgi toplama veya aktarma mekanizması olarak görev yapan herhangi bir materyali yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya iletmeye çalışmak) veya diğer benzer cihazlar (bazen “casus yazılım” veya “pasif toplama mekanizmaları” veya “pcm’ler” olarak anılır).
Standart arama motoru veya İnternet tarayıcısı kullanımının sonucu olmadıkça, Siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile yardımcı programı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanmak, başlatmak, geliştirmek veya dağıtmak veya Yetkisiz herhangi bir komut dosyasının veya başka bir yazılımın kullanılması veya başlatılması.
Bize göre bizi ve/veya Siteyi küçük düşürmek, lekelemek veya başka bir şekilde zarar vermek.
Siteyi yürürlükteki yasa veya düzenlemelere aykırı bir şekilde kullanmak.
[diğer]
KULLANICININ OLUŞTURDUĞU KATKILAR

Site sizi bloglara, mesaj panolarına, çevrimiçi forumlara ve diğer işlevlere sohbet etmeye, katkıda bulunmaya veya bunlara katılmaya davet edebilir ve size aşağıdakileri oluşturma, gönderme, yayınlama, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma fırsatı sağlayabilir: veya bize veya Sitede metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgi veya diğer materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere içerik ve materyal yayınlamak (topluca “Katkılar”).

Katkılar Sitenin diğer kullanıcıları tarafından ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz herhangi bir Katkı, gizli olmayan ve tescilli olmayan katkılar olarak değerlendirilebilir. Herhangi bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuzda aşağıdakileri beyan ve taahhüt etmiş olursunuz:

Katkılarınızın oluşturulması, dağıtılması, iletilmesi, kamuya açık olarak görüntülenmesi veya gerçekleştirilmesi ve bunlara erişilmesi, indirilmesi veya kopyalanması, telif hakkı, patent, ticari marka, ticari sır veya bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve ihlal etmeyecektir. herhangi bir üçüncü tarafın manevi hakları.
Katkılarınızı Sitenin tasarladığı herhangi bir şekilde kullanmak için bizi, Siteyi ve Sitenin diğer kullanıcılarını kullanmak ve yetkilendirmek için gerekli lisansların, hakların, onayların, yayınların ve izinlerin yaratıcısı ve sahibisiniz veya bu lisanslara, haklara, izinlere ve izinlere sahipsiniz. Şartlar ve koşullar.
Katkılarınızın Katkılarınızda yer almasını ve kullanılmasını sağlamak üzere kimliği belirlenebilir her bir kişinin adını veya benzerliğini kullanmak için Katkılarınızdaki kimliği belirlenebilir her bir kişinin yazılı onayına, iznine ve/veya iznine sahipsiniz. Site ve bu Şartlar ve Koşullar.
Katkılarınız yanlış, yanlış veya yanıltıcı değildir.
Katkılarınız istenmeyen veya izinsiz reklam, promosyon malzemeleri, saadet zinciri şemaları, zincirleme mektuplar, spam, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.
Katkılarınız müstehcen, iffetsiz, şehvetli, pis, şiddet içeren, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde veya başka şekilde sakıncalı (tarafımızca belirlendiği üzere) değildir.
Katkılarınız hiç kimseyle alay etmez, alay etmez, aşağılamaz, korkutmaz veya istismar etmez.
Katkılarınız herhangi bir hükümetin şiddet yoluyla devrilmesini savunmuyor veya bir başkasına karşı fiziksel zararı teşvik etmiyor, teşvik etmiyor veya tehdit etmiyor.
Katkılarınız yürürlükteki herhangi bir yasayı, düzenlemeyi veya kuralı ihlal etmemektedir.
Katkılarınız herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.
Katkılarınız, 18 yaşın altındaki herhangi bir kişiden kişisel bilgi isteyen veya 18 yaşın altındaki kişileri cinsel veya şiddet içeren bir şekilde istismar eden herhangi bir materyal içermemektedir.
Katkılarınızın çocuk pornografisine ilişkin herhangi bir federal veya eyalet yasasını ihlal etmediğini veya başka bir şekilde küçüklerin sağlığını veya refahını korumayı amaçlamadığını;
Katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engel ile bağlantılı herhangi bir rahatsız edici yorum içermez.
Katkılarınız bu Şartlar ve Koşulların herhangi bir hükmünü ya da geçerli herhangi bir yasa veya düzenlemeyi başka bir şekilde ihlal etmiyor veya ihlal eden materyale bağlantı vermiyor.
Sitenin yukarıda belirtilenleri ihlal edecek şekilde kullanılması, bu Hüküm ve Koşulları ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra, Siteyi kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

KATKI LİSANSI

Katkılarınızı Sitenin herhangi bir bölümüne göndererek [veya Sitedeki hesabınızı sosyal ağ hesaplarınızdan herhangi birine bağlayarak Katkıları Siteye erişilebilir hale getirerek] , otomatik olarak bağışlamış olursunuz ve verme hakkına sahip olduğunuzu beyan ve garanti edersiniz. , bize, barındırma, kullanma, kopyalama, çoğaltma, ifşa etme, satma, yeniden satma, yayınlama, yayınlama konusunda sınırsız, sınırsız, geri alınamaz, kalıcı, münhasır olmayan, devredilebilir, telifsiz, tamamı ödenmiş, dünya çapında hak ve lisans, Bu tür Katkıları herhangi bir amaçla, ticari, ticari, yeniden başlıklandırmak, arşivlemek, saklamak, önbelleğe almak, kamuya açık olarak sergilemek, kamuya açık olarak görüntülemek, yeniden biçimlendirmek, tercüme etmek, iletmek, alıntı yapmak (tamamen veya kısmen) ve dağıtmak (görüntünüz ve sesiniz dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) reklam yapmak veya başka şekilde yapmak ve bu tür Katkıların türev çalışmalarını hazırlamak veya başka çalışmalara dahil etmek ve yukarıda belirtilenlerin alt lisanslarını vermek ve yetkilendirmek. Kullanım ve dağıtım herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla gerçekleşebilir.

Bu lisans, şu anda bilinen veya bundan sonra geliştirilecek olan herhangi bir form, medya veya teknoloji için geçerli olacaktır ve adınızı, şirket adınızı ve franchise adınızı ve uygun olduğu şekilde ticari markalar, hizmet markaları, ticari adlar, logolar, ve sağladığınız kişisel ve ticari görseller. Katkılarınızda tüm manevi haklardan feragat edersiniz ve Katkılarınızda manevi hakların başka şekilde ileri sürülmediğini garanti edersiniz.

Katkılarınız üzerinde herhangi bir sahiplik iddiasında bulunmuyoruz. Tüm Katkılarınızın ve Katkılarınızla ilişkili her türlü fikri mülkiyet hakkının veya diğer mülkiyet haklarının tam mülkiyeti size aittir. Sitenin herhangi bir alanında tarafınızca sağlanan Katkılarınıza ilişkin hiçbir beyan veya beyandan sorumlu değiliz.

Siteye Yaptığınız Katkılardan yalnızca siz sorumlusunuz ve bizi her türlü sorumluluktan muaf tutmayı ve Katkılarınızla ilgili olarak bize karşı herhangi bir yasal işlem yapmaktan kaçınmayı açıkça kabul edersiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, (1) herhangi bir Katkıyı düzenleme, düzeltme veya başka bir şekilde değiştirme; (2) Katkıları Sitede daha uygun yerlere yerleştirmek için yeniden kategorize etmek; ve (3) herhangi bir Katkıyı herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın ön incelemeye tabi tutmak veya silmek. Katkılarınızı izleme yükümlülüğümüz yoktur.

İNCELEME KILAVUZU

Size Sitede inceleme veya derecelendirme bırakabileceğiniz alanlar sağlayabiliriz. Yorum yazarken aşağıdaki kriterlere uymanız gerekir:

(1) incelenen kişi/kurumla ilk elden deneyiminiz olmalıdır;

(2) değerlendirmeleriniz saldırgan küfür veya küfürlü, ırkçı, saldırgan veya nefret dolu bir dil içermemelidir;

(3) yorumlarınız din, ırk, cinsiyet, ulusal köken, yaş, medeni durum, cinsel yönelim veya engelliliğe dayalı ayrımcı referanslar içermemelidir;

(4) incelemeleriniz yasa dışı faaliyetlere ilişkin referanslar içermemelidir;

(5) olumsuz yorumlar yayınlıyorsanız rakiplerle bağlantı kurmamalısınız;

(6) davranışın yasallığı konusunda herhangi bir sonuca varmamalısınız;

(7) yanlış veya yanıltıcı beyanlarda bulunamazsınız;

(8) Başkalarını olumlu ya da olumsuz değerlendirmeler yayınlamaya teşvik eden bir kampanya düzenleyemezsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değerlendirmeleri kabul edebilir, reddedebilir veya kaldırabiliriz. Herhangi biri incelemeleri sakıncalı veya hatalı bulsa bile, incelemeleri tarama veya silme yükümlülüğümüz kesinlikle yoktur. İncelemeler tarafımızdan onaylanmamaktadır ve bizim fikirlerimizi veya bağlı kuruluşlarımızın veya ortaklarımızın görüşlerini temsil etmemektedir.

Herhangi bir inceleme veya incelemeden kaynaklanan herhangi bir talep, yükümlülük veya kayıp için sorumluluk kabul etmiyoruz. Bir inceleme yayınlayarak, bize, herhangi bir yöntemle çoğaltma, değiştirme, tercüme etme, iletme, görüntüleme, gerçekleştirme, ve/veya incelemelerle ilgili tüm içeriği dağıtmak.

MOBİL UYGULAMA LİSANSI

Lisansı Kullan

Siteye bir mobil uygulama aracılığıyla erişiyorsanız, size mobil uygulamayı sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz kablosuz elektronik cihazlara kurma ve kullanma ve Siteye erişme ve kullanma konusunda geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez ve sınırlı bir hak veriyoruz. Bu tür cihazlardaki mobil uygulama, bu Hüküm ve Koşullar’da yer alan bu mobil uygulama lisansının hüküm ve koşullarına kesinlikle uygun olacaktır.

Şunları yapmayacaksınız:

(1) uygulamanın kaynak kodunu derlemek, tersine mühendislik yapmak, parçalara ayırmak, kaynak kodunu türetmeye çalışmak veya uygulamanın şifresini çözmek;

(2) uygulamada herhangi bir değişiklik, uyarlama, iyileştirme, geliştirme, çeviri veya türev çalışma yapmak;

(3) uygulamaya erişiminiz veya uygulamayı kullanımınızla bağlantılı olarak yürürlükteki yasaları, kuralları veya düzenlemeleri ihlal etmek;

(4) tarafımızdan veya uygulamanın lisans verenleri tarafından gönderilen herhangi bir mülkiyet bildirimini (her türlü telif hakkı veya ticari marka bildirimi dahil) kaldırmak, değiştirmek veya gizlemek;

(5) uygulamayı gelir getirici herhangi bir çaba, ticari girişim veya tasarlanmadığı veya amaçlanmadığı başka bir amaç için kullanmak;

(6) uygulamayı aynı anda birden fazla cihaz veya kullanıcının erişimine veya kullanımına izin veren bir ağ veya başka bir ortam üzerinden kullanılabilir hale getirmek;

(7) uygulamayı doğrudan veya dolaylı olarak uygulamayla rekabet eden veya herhangi bir şekilde onun yerine geçen bir ürün, hizmet veya yazılım oluşturmak için kullanmak;

(8) uygulamayı herhangi bir web sitesine otomatik sorgular göndermek veya herhangi bir istenmeyen ticari e-posta göndermek için kullanmak;

(9) herhangi bir özel bilgiyi veya herhangi bir arayüzümüzü veya diğer fikri mülkiyetimizi, uygulamayla birlikte kullanılacak herhangi bir uygulamanın, aksesuarın veya cihazın tasarımında, geliştirilmesinde, üretiminde, lisanslanmasında veya dağıtımında kullanmak.

Apple ve Android Cihazlar

Siteye erişmek için Apple Store veya Google Play’den (her biri bir “Uygulama Dağıtıcısı”) edinilen bir mobil uygulamayı kullandığınızda aşağıdaki koşullar geçerlidir:

(1) mobil uygulamamız için tarafınıza verilen lisans, uygulamayı duruma göre Apple iOS veya Android işletim sistemlerini kullanan bir cihazda ve aşağıda belirtilen kullanım kurallarına uygun olarak kullanmanıza yönelik devredilemez bir lisansla sınırlıdır. geçerli Uygulama Distribütörünün şart ve koşulları;

(2) bu Hüküm ve Koşullar’da yer alan bu mobil uygulama lisansının hüküm ve koşullarında belirtildiği şekilde veya geçerli yasa kapsamında başka şekilde gerekli görüldüğü şekilde, mobil uygulamaya ilişkin her türlü bakım ve destek hizmetini sağlamaktan sorumluyuz ve siz, her birinin Uygulama Distribütörünün mobil uygulamaya ilişkin herhangi bir bakım ve destek hizmeti sağlama yükümlülüğü yoktur;

(3) mobil uygulamanın geçerli herhangi bir garantiye uymaması durumunda, ilgili Uygulama Distribütörünü bilgilendirebilirsiniz ve Uygulama Distribütörü, şartlarına ve politikalarına uygun olarak varsa satın alma fiyatını iade edebilir, Mobil uygulama için ödeme yapılan ve yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, Uygulama Distribütörünün mobil uygulamaya ilişkin başka hiçbir garanti yükümlülüğü olmayacaktır;

(4) (i) ABD hükümetinin ambargosuna tabi olan veya ABD hükümeti tarafından “teröristleri destekleyen” ülke olarak tanımlanan bir ülkede bulunmadığınızı ve (ii) bulunmadığınızı beyan ve garanti edersiniz. ABD hükümetinin yasaklanmış veya kısıtlanmış taraflar listesinde yer alan;

(5) mobil uygulamayı kullanırken geçerli üçüncü taraf sözleşme şartlarına uymanız gerekir; örneğin, bir VoIP uygulamanız varsa, mobil uygulamayı kullanırken onların kablosuz veri hizmeti sözleşmesini ihlal etmemeniz gerekir;

6) Uygulama Distribütörlerinin, bu Hüküm ve Koşullar’da yer alan bu mobil uygulama lisansının hüküm ve koşullarının üçüncü taraf lehtarları olduğunu ve her Uygulama Distribütörünün bu haklara sahip olacağını (ve bunları kabul etmiş sayılacağını) kabul ve beyan edersiniz. hakkı) bu Hüküm ve Koşullarda yer alan bu mobil uygulama lisansının hüküm ve koşullarını, bunların üçüncü taraf lehtarı olarak size karşı uygulamak.

SOSYAL MEDYA

Sitenin işlevselliğinin bir parçası olarak hesabınızı, üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarda sahip olduğunuz çevrimiçi hesaplara (bu tür hesapların her biri bir “Üçüncü Taraf Hesabı”) aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak bağlayabilirsiniz: (1) Üçüncü Taraf Hesabınızı sağlayarak Site aracılığıyla giriş bilgileri; veya (2) her bir Üçüncü Taraf Hesabını kullanımınızı düzenleyen geçerli şartlar ve koşullar kapsamında izin verildiği şekilde, Üçüncü Taraf Hesabınıza erişmemize izin vermek.

Üçüncü Taraf Hesabı oturum açma bilgilerinizi bize ifşa etme ve/veya Üçüncü Taraf Hesabınıza erişim izni verme hakkına sahip olduğunuzu, geçerli hüküm ve koşulların herhangi birini ihlal etmeden beyan ve garanti edersiniz. Üçüncü Taraf Hesabı ve bizi herhangi bir ücret ödemeye mecbur bırakmadan veya Üçüncü Taraf Hesabının üçüncü taraf hizmet sağlayıcısı tarafından uygulanan herhangi bir kullanım sınırlamasına tabi tutmadan.

Bize herhangi bir Üçüncü Taraf Hesabına erişim izni vererek, (1) Üçüncü Taraf Hesabınıza (“Sosyal Ağ”) sağladığınız ve sakladığınız her türlü içeriğe erişebileceğimizi, bunları kullanıma sunabileceğimizi ve (varsa) saklayabileceğimizi anlıyorsunuz. İçerik”), sınırlama olmaksızın arkadaş listeleriniz de dahil olmak üzere hesabınız aracılığıyla Sitede ve Site aracılığıyla kullanılabilir ve (2) bağlantı kurduğunuzda size bildirildiği ölçüde Üçüncü Taraf Hesabınıza ek bilgiler gönderebilir ve onlardan ek bilgiler alabiliriz. Üçüncü Taraf Hesabındaki hesabınız.

Seçtiğiniz Üçüncü Taraf Hesaplarına bağlı olarak ve söz konusu Üçüncü Taraf Hesaplarında belirlediğiniz gizlilik ayarlarına tabi olarak, Üçüncü Taraf Hesaplarınıza gönderdiğiniz kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler Sitedeki hesabınızda ve hesabınız aracılığıyla mevcut olabilir.

Bir Üçüncü Taraf Hesabının veya ilgili hizmetin kullanılamaz hale gelmesi veya söz konusu Üçüncü Taraf Hesabına erişimimizin üçüncü taraf hizmet sağlayıcı tarafından feshedilmesi durumunda, Sosyal Ağ İçeriğinin artık Sitede ve Site aracılığıyla kullanılamayabileceğini lütfen unutmayın. Sitedeki hesabınız ile Üçüncü Taraf Hesaplarınız arasındaki bağlantıyı istediğiniz zaman devre dışı bırakma olanağına sahip olacaksınız.

ÜÇÜNCÜ TARAF HESAPLARINIZLA İLİŞKİLİ ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMET SAĞLAYICILARLA İLİŞKİNİZİN YALNIZCA BU ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMET SAĞLAYICILARLA İLE SÖZLEŞMELERİNİZE TABİ OLDUĞUNU LÜTFEN UNUTMAYIN.

Herhangi bir Sosyal Ağ İçeriğini doğruluk, yasallık veya ihlal etmeme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla incelemek için hiçbir çaba göstermiyoruz ve hiçbir Sosyal Ağ İçeriğinden sorumlu değiliz.

Üçüncü Taraf Hesabıyla ilişkili e-posta adres defterinize ve mobil cihazınızda veya tablet bilgisayarınızda saklanan kişi listenize yalnızca Siteyi kullanmak üzere kaydolan kişileri tanımlamak ve bunlar hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla erişebileceğimizi onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. .

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak veya hesap ayarlarınız (varsa) aracılığıyla bizimle iletişime geçerek Site ile Üçüncü Taraf Hesabınız arasındaki bağlantıyı devre dışı bırakabilirsiniz. Hesabınızla ilişkilendirilen kullanıcı adı ve profil resmi dışında, sunucularımızda saklanan ve bu Üçüncü Taraf Hesabı aracılığıyla elde edilen her türlü bilgiyi silmeye çalışacağız.

BAŞVURULAR

Tarafınızdan bize sağlanan Siteyle ilgili her türlü soru, yorum, öneri, fikir, geri bildirim veya diğer bilgilerin (“Gönderimler”) gizli olmadığını ve yegâne mülkiyetimiz haline geleceğini kabul ve beyan edersiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahip olacağız ve bu Gönderimleri, ticari veya başka herhangi bir yasal amaç için size herhangi bir bildirimde bulunmadan veya tazminat ödemeden sınırsız olarak kullanma ve dağıtma hakkına sahip olacağız.

Bu tür Gönderimlere ilişkin tüm manevi haklardan feragat edersiniz ve bu tür Gönderimlerin tarafınızca orijinal olduğunu veya bu tür Gönderimleri gönderme hakkına sahip olduğunuzu garanti edersiniz. Gönderimlerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiili ihlali veya kötüye kullanılması konusunda bize karşı herhangi bir rücu yapılmayacağını kabul edersiniz.

ÜÇÜNCÜ TARAF WEB SİTELERİ VE İÇERİĞİ

Site, makaleler, fotoğraflar, metin, grafikler, resimler, tasarımlar, müzik, ses, video, bilgiler, uygulamaların yanı sıra diğer web sitelerine (“Üçüncü Taraf Web Siteleri”) bağlantılar içerebilir (veya Site aracılığıyla size gönderilebilir). üçüncü taraflara ait veya onlardan kaynaklanan yazılımlar ve diğer içerik veya öğeler (“Üçüncü Taraf İçeriği”).

Bu tür Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Üçüncü Taraf İçerikleri tarafımızca araştırılmaz, izlenmez veya doğruluk, uygunluk veya eksiksizlik açısından kontrol edilmez ve Site aracılığıyla erişilen Üçüncü Taraf Web Sitelerinden veya yayınlanan herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriğinden sorumlu değiliz. Üçüncü Taraf Web Sitelerinin veya Üçüncü Taraf İçeriğinin içeriği, doğruluğu, saldırganlığı, görüşleri, güvenilirliği, gizlilik uygulamaları veya diğer politikaları veya bunlarda yer alan diğer politikalar dahil olmak üzere, Sitede bulunan, Site aracılığıyla sağlanan veya Siteden yüklenen.

Herhangi bir Üçüncü Taraf Web Sitesinin veya herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriğinin dahil edilmesi, bunlara bağlantı verilmesi veya bunların kullanımına veya kurulumuna izin verilmesi, bunların tarafımızdan onaylandığı veya tasdik edildiği anlamına gelmez. Siteden ayrılmaya ve Üçüncü Taraf Web Sitelerine erişmeye veya herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriğini kullanmaya veya yüklemeye karar verirseniz, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız ve bu Hüküm ve Koşulların artık geçerli olmadığının farkında olmalısınız.

Siteden gezindiğiniz herhangi bir web sitesine veya Siteden kullandığınız veya yüklediğiniz uygulamalara ilişkin gizlilik ve veri toplama uygulamaları da dahil olmak üzere geçerli şart ve politikaları incelemelisiniz. Üçüncü Taraf Web Siteleri aracılığıyla yapacağınız tüm satın alma işlemleri, diğer web siteleri aracılığıyla ve diğer şirketlerden gerçekleştirilecektir ve yalnızca sizinle ilgili üçüncü taraf arasında gerçekleşen bu tür satın alma işlemleriyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Üçüncü Taraf Web Sitelerinde sunulan ürün veya hizmetleri onaylamadığımızı ve bu tür ürün veya hizmetleri satın almanızdan kaynaklanacak herhangi bir zarardan bizi masun tutacağınızı kabul ve beyan edersiniz. Ayrıca, herhangi bir Üçüncü Taraf İçeriğiyle veya Üçüncü Taraf Web Siteleriyle herhangi bir temasla ilgili veya bunlardan kaynaklanan, sizin tarafınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıptan veya size verilen zarardan bizi masun tutacaksınız.

REKLAMVERENLER

Reklamverenlerin reklamlarını ve diğer bilgilerini Sitenin kenar çubuğu reklamları veya banner reklamları gibi belirli alanlarında görüntülemelerine izin veriyoruz. Bir reklamveren iseniz, Siteye koyduğunuz tüm reklamların ve Sitede sunulan tüm hizmetlerin veya bu reklamlar aracılığıyla satılan ürünlerin tüm sorumluluğu size ait olacaktır.

Ayrıca, bir reklamveren olarak, fikri mülkiyet hakları, tanıtım hakları ve sözleşmeden doğan haklar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteye reklam yerleştirmeye yönelik tüm haklara ve yetkiye sahip olduğunuzu garanti ve beyan edersiniz.

[Bir reklamveren olarak, bu tür reklamların aşağıda açıklandığı gibi Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) Bildirim ve Politika hükümlerine tabi olduğunu ve DMCA’nın yayından kaldırılmasıyla ilgili sorunlar için herhangi bir para iadesi veya başka bir tazminat alınmayacağını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. .] Biz sadece bu tür reklamların yerleştirilebileceği alanı sağlıyoruz ve reklamverenlerle başka bir ilişkimiz yok.

SİTE YÖNETİMİ

Şunları yapma hakkımızı saklı tutuyoruz, ancak yükümlülüğümüzü saklı tutmuyoruz:

(1) Siteyi bu Şartlar ve Koşulların ihlallerine karşı izlemek;

(2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasayı veya bu Hüküm ve Koşulları ihlal eden herhangi bir kişiye karşı, bu tür kullanıcıyı emniyet yetkililerine bildirmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlem başlatacağız;

(3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve sınırlama olmaksızın, Katkılarınızın herhangi birini veya herhangi bir bölümünü reddetmek, kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlamak veya (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) devre dışı bırakmak;

(4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve herhangi bir sınırlama, bildirim veya yükümlülük olmaksızın, boyutu aşırı olan veya sistemlerimiz için herhangi bir şekilde yük oluşturan tüm dosya ve içeriği Siteden kaldırmak veya başka şekilde devre dışı bırakmak;

(5) Siteyi haklarımızı ve mülkiyetimizi koruyacak ve Sitenin düzgün işleyişini kolaylaştıracak şekilde yönetmek.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Veri gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin [BURAYA TIKLAYIN]/Sitede yayınlandı] . Siteyi kullanarak, bu Şartlar ve Koşullara dahil edilen Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz. Lütfen Sitenin Amerika Birleşik Devletleri’nde barındırıldığını unutmayın.

Siteye Avrupa Birliği’nden, Asya’dan veya kişisel verilerin toplanması, kullanılması veya ifşa edilmesine ilişkin Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yürürlükteki yasalardan farklı yasalara veya diğer gereksinimlere sahip dünyanın herhangi bir bölgesinden erişirseniz, bu durumda Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde, Site, verilerinizi Amerika Birleşik Devletleri’ne aktarıyorsunuz ve verilerinizin Amerika Birleşik Devletleri’ne aktarılmasına ve burada işlenmesine açıkça izin veriyorsunuz.

[Ayrıca, bilerek çocuklardan bilgi kabul etmiyoruz, talep etmiyoruz veya talep etmiyoruz veya bilerek çocuklara pazarlamıyoruz. Bu nedenle, ABD Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası uyarınca, 13 yaşın altındaki herhangi birinin gerekli ve doğrulanabilir ebeveyn izni olmadan bize kişisel bilgiler sağladığına dair gerçek bir bilgi alırsak, bu bilgileri mümkün olan en kısa sürede Siteden sileceğiz. oldukça pratiktir.]

DİJİTAL MİLLENYUM TELİF HAKKI KANUNU (DMCA) BİLDİRİMİ VE POLİTİKASI

Bildirimler

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Sitede veya Site aracılığıyla sunulan herhangi bir materyalin, sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğine inanıyorsanız, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak Atanmış Telif Hakkı Temsilcimizi derhal bilgilendirin (“Bildirim”).

Bildiriminizin bir kopyası, Bildirimde belirtilen materyali yayınlayan veya saklayan kişiye gönderilecektir. Bir Bildirimde maddi yanlış beyanda bulunmanız durumunda, federal yasa uyarınca zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Sitede bulunan veya Site tarafından bağlantı verilen materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, öncelikle bir avukatla iletişime geçmeyi düşünmelisiniz.

Tüm Bildirimler DMCA 17 USC § 512(c)(3) gerekliliklerini karşılamalı ve aşağıdaki bilgileri içermelidir:

(1) İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin fiziksel veya elektronik imzası;

(2) ihlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin tanımı veya Sitedeki birden fazla telif hakkıyla korunan eser Bildirim kapsamında yer alıyorsa, Sitedeki bu tür eserlerin temsili bir listesi;

(3) ihlalde bulunduğu veya ihlal faaliyetine konu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımı ve materyali bulmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi;

(4) adres, telefon numarası ve varsa şikayetçi tarafla iletişim kurulabilecek bir e-posta adresi gibi şikayetçi tarafla iletişim kurmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler;

(5) şikayetçi tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan;

(6) bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve yalan beyanda bulunma cezası kapsamında, şikayetçi tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğunu belirten bir beyan.

Karşı Bildirim

Telif hakkıyla korunan materyalinizin bir hata veya yanlış tanımlama sonucu Siteden kaldırıldığını düşünüyorsanız, aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak [bize/Atanmış Telif Hakkı Temsilcimize] yazılı bir karşı bildirim gönderebilirsiniz (“Karşı Bildirim”) ).

DMCA kapsamında etkili bir Karşı Bildirim olabilmesi için Karşı Bildiriminizin esas olarak aşağıdakileri içermesi gerekir:

(1) kaldırılan veya devre dışı bırakılan materyalin ve materyalin kaldırılmadan veya devre dışı bırakılmadan önce ortaya çıktığı konumun tanımlanması;

(2) adresinizin bulunduğu Federal Bölge Mahkemesinin veya adresiniz Amerika Birleşik Devletleri dışındaysa, bulunduğumuz herhangi bir yargı bölgesinin yargı yetkisini kabul ettiğinize dair bir beyan;

(3) Bildirimi sunan taraftan veya bu tarafın temsilcisinden işlem tebliğini kabul edeceğinize dair bir beyan;

(4) adınız, adresiniz ve telefon numaranız;

(5) yalan yere yemin etme cezası kapsamında, söz konusu materyalin bir hata veya kaldırılacak veya devre dışı bırakılacak materyalin yanlış tanımlanması sonucunda kaldırıldığına veya devre dışı bırakıldığına iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan;

(6) fiziksel veya elektronik imzanız.

Bize yukarıda açıklanan gereksinimleri karşılayan geçerli, yazılı bir Karşı Bildirim gönderirseniz, Bildirimi sunan taraftan, söz konusu tarafın sizi bu içerikten uzak tutmak için bir dava açtığını bildiren bir bildirim almadığımız sürece, kaldırılan veya devre dışı bırakılan materyalinizi geri yükleriz. söz konusu materyalle ilgili ihlal edici faaliyetlerde bulunmak.

Devre dışı bırakılan veya kaldırılan içeriğin yanlışlıkla veya yanlış tanımlama sonucu kaldırıldığı konusunda maddi olarak yanlış beyanda bulunursanız, masraflar ve avukat ücretleri de dahil olmak üzere zararlardan sorumlu olabileceğinizi lütfen unutmayın. Yanlış bir Karşı Bildirimde bulunmak yalancı şahitlik teşkil eder.

Atanmış Telif Hakkı Temsilcisi

[İsim]

Dikkat: Telif Hakkı Temsilcisi

[Adres][Şehir posta kodu][e-posta]

TELİF HAKKI İHLALLERİ

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Sitede veya Site aracılığıyla sunulan herhangi bir materyalin, sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz herhangi bir telif hakkını ihlal ettiğine inanıyorsanız, lütfen aşağıda verilen iletişim bilgilerini kullanarak bizi derhal bilgilendirin (“Bildirim”). Bildiriminizin bir kopyası, Bildirimde belirtilen materyali yayınlayan veya saklayan kişiye gönderilecektir.

Bir Bildirimde maddi yanlış beyanda bulunmanız durumunda, federal yasa uyarınca zararlardan sorumlu tutulabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu nedenle, Sitede bulunan veya Site tarafından bağlantı verilen materyalin telif hakkınızı ihlal ettiğinden emin değilseniz, öncelikle bir avukatla iletişime geçmeyi düşünmelisiniz.]

SÜRE VE FESİH

Bu Hüküm ve Koşullar, Siteyi kullandığınız süre boyunca tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU HÜKÜM VE KOŞULLARIN DİĞER HÜKÜMLERİNİ SINIRLAMAKSIZIN, YALNIZCA KENDİ TAKDİRİMİZE GÖRE VE ÖNCEDEN VEYA SORUMLULUK OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR NEDENLE HERHANGİ BİR KİŞİNİN SİTEYE ERİŞİMİNİ VE SİTEYİ KULLANMASINI ENGELLEME (BELİRLİ IP ADRESLERİNİN ENGELLENMESİ DAHİL) HAKKINI SAKLI TUTUYORUZ VEYA BU HÜKÜM VE KOŞULLARDA VEYA HERHANGİ BİR GEÇERLİ YASA VEYA DÜZENLEMEDE YER ALAN HERHANGİ BİR BEYANIN, GARANTİ VEYA SÖZLEŞMENİN İHLAL EDİLMESİ DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, HİÇBİR NEDEN OLMAYACAK. SİTEDE KULLANIMINIZI VEYA KATILIMINIZI SONLANDIRABİLİR VEYA HESABINIZI VE YAYINLADIĞINIZ HERHANGİ BİR İÇERİĞİ VEYA BİLGİYİ HERHANGİ BİR ZAMANDA, UYARI VERMEDEN, YALNIZCA KENDİ TAKDİRİMİZE GÖRE SİLİYORUZ.

Hesabınızı herhangi bir nedenle sonlandırır veya askıya alırsak, üçüncü kişi adına hareket ediyor olsanız bile, kendi adınız, sahte veya ödünç alınmış bir ad veya herhangi bir üçüncü tarafın adı altında kaydolmanız ve yeni bir hesap oluşturmanız yasaktır. Parti.

Hesabınızı sonlandırma veya askıya almanın yanı sıra, hukuki, cezai ve ihtiyati tedbir de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal işlemleri başlatma hakkını saklı tutuyoruz.

DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

Sitenin içeriğini herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, tadil etme veya kaldırma hakkını saklı tutuyoruz. Ancak Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın Sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya durdurma hakkını da saklı tutuyoruz.

Sitenin herhangi bir modifikasyonu, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sonlandırılması nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Sitenin her zaman kullanılabilir olacağını garanti edemeyiz. Siteyle ilgili donanım, yazılım veya başka sorunlarla karşılaşabilir veya bakım yapmamız gerekebilir; bu da kesintilere, gecikmelere veya hatalara neden olabilir.

Siteyi herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle size bildirimde bulunmaksızın değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, durdurma veya başka şekilde tadil etme hakkını saklı tutuyoruz. Sitenin herhangi bir kesintisi veya devamsızlığı sırasında Siteye erişememeniz veya Siteyi kullanamamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan dolayı hiçbir sorumluluğumuzun bulunmadığını kabul edersiniz.

Bu Şartlar ve Koşullarda yer alan hiçbir şey, Siteyi sürdürmemiz ve desteklememiz veya bunlarla bağlantılı herhangi bir düzeltme, güncelleme veya sürüm sağlamamız konusunda bizi yükümlü kılacak şekilde yorumlanmayacaktır.

GEÇERLİ HUKUK

Bu Şartlar ve Koşullar ve Siteyi kullanımınız , [eyaletin adı] Eyaletinin, tamamen [eyaletin adı] Eyaleti/Topluluğu içinde yapılan ve gerçekleştirilecek anlaşmalar için geçerli olan Eyaletinin yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır . kanunlar ihtilafı ilkelerine bakılmaksızın.

TARTIŞMALI KARAR

Seçenek 1 : Sizin veya bizim (toplu olarak “Taraflar” ve bireysel olarak “Taraf”) tarafından açılan her türlü hukuki dava , [ilçe adı] İlçesinde bulunan eyalet ve federal mahkemelerde başlatılacak veya kovuşturulacaktır . [eyaletin adı] ve Taraflar, bu eyalet ve federal mahkemelerdeki yer ve yargı yetkisine ilişkin olarak kişisel yargı yetkisinin bulunmadığına ve uygun olmayan foruma ilişkin tüm savunmaları kabul eder ve bunlardan feragat eder.

Birleşmiş Milletler Uluslararası Mal Satışına İlişkin Sözleşmelere İlişkin Konvansiyonun ve Tekdüzen Bilgisayar Bilgi İşlem Yasasının (UCITA) uygulanması bu Hüküm ve Koşulların kapsamı dışındadır. Hiçbir durumda, Taraflardan herhangi birinin Siteyle herhangi bir şekilde ilgili olarak ileri sürdüğü herhangi bir iddia, dava veya dava, dava nedeninin ortaya çıkmasından __ yıl sonra başlatılmayacaktır.

Seçenek 2: Gayri Resmi Müzakereler

Bu Hüküm ve Koşullarla ilgili olarak sizin veya bizim (münferit olarak bir “Taraf” ve topluca) tarafından getirilen herhangi bir anlaşmazlığın, anlaşmazlığın veya iddianın (her biri bir “Anlaşmazlık” ve toplu olarak “Anlaşmazlıklar”) çözümünü hızlandırmak ve maliyetlerini kontrol etmek , “Taraflar”), Taraflar, tahkimi başlatmadan önce en az __ gün boyunca herhangi bir Anlaşmazlığı (aşağıda açıkça belirtilen Anlaşmazlıklar hariç) ilk olarak gayri resmi olarak müzakere etme girişiminde bulunmayı kabul ederler. Bu tür gayri resmi müzakereler, bir Tarafın diğer Tarafa yazılı bildirimde bulunmasıyla başlar.

Bağlayıcı Tahkim

Taraflar bir Anlaşmazlığı resmi olmayan müzakereler yoluyla çözemezlerse, Anlaşmazlık (aşağıda açıkça hariç tutulan Anlaşmazlıklar hariç) nihai ve münhasıran bağlayıcı tahkim yoluyla çözülecektir. BU HÜKÜM OLMADAN MAHKEMEDE DAVA AÇMA VE JÜRİLİ YARGILAMA HAKKINIZ OLACAĞINI ANLIYORSUNUZ.

Tahkim, Amerikan Tahkim Birliği’nin (“AAA”) Ticari Tahkim Kuralları ve uygun olduğu hallerde AAA’nın Tüketiciyle İlgili Anlaşmazlıklara İlişkin Ek Prosedürleri (“AAA Tüketici Kuralları”) uyarınca başlatılacak ve yürütülecektir; bunların her ikisi de şu adreste mevcuttur: AAA web sitesi www.adr.org .

Tahkim ücretleriniz ve hakem tazminatından payınız AAA Tüketici Kurallarına tabi olacak ve uygun olduğu durumlarda AAA Tüketici Kuralları ile sınırlandırılacaktır. [Bu tür maliyetlerin hakem tarafından aşırı olduğuna karar verilmesi halinde, tüm tahkim ücretlerini ve masraflarını biz ödeyeceğiz.]

Tahkim şahsen, belgelerin sunulması yoluyla, telefonla veya çevrimiçi olarak yapılabilir. Hakem yazılı olarak karar verecektir ancak Taraflardan herhangi biri tarafından talep edilmediği sürece gerekçelerini beyan etmesine gerek yoktur.

Hakem geçerli yasalara uymalıdır ve hakemin bunu yapmaması durumunda verilen karara itiraz edilebilir. Yürürlükteki AAA kurallarının veya yürürlükteki yasaların aksini gerektirdiği durumlar haricinde, tahkim [ilçenin adı] İlçesinde, [eyaletin adı]’ nda gerçekleştirilecektir .

Burada aksi belirtilmedikçe, Taraflar, tahkimi zorunlu kılmak, tahkimi bekleyen işlemleri durdurmak veya hakem tarafından verilen kararı onaylamak, değiştirmek, boşaltmak veya hüküm vermek için mahkemede dava açabilir.

Herhangi bir nedenle bir Anlaşmazlık tahkim yerine mahkemede devam ederse, Anlaşmazlık [ilçe adı] İlçesinde, [eyalet adı]’ nda bulunan eyalet ve federal mahkemelerde başlatılacak veya kovuşturulacaktır ve Taraflar işbu belgeyle aşağıdakilere muvafakat etmektedirler: ve Kişisel yargı yetkisinin bulunmadığına ilişkin tüm savunmalardan feragat eder ve bu tür eyalet ve federal mahkemelerdeki yer ve yargı yetkisine ilişkin forum non conveniens.

Birleşmiş Milletler Uluslararası Mal Satışına İlişkin Sözleşmelere İlişkin Konvansiyonun ve Tekdüzen Bilgisayar Bilgi İşlem Yasasının (UCITA) uygulanması bu Hüküm ve Koşulların dışındadır.

Hiçbir durumda, Taraflardan herhangi birinin Siteyle herhangi bir şekilde ilgili olarak ileri sürdüğü herhangi bir İhtilaf, dava nedeninin ortaya çıkmasından itibaren _ yıldan daha uzun bir süre sonra başlatılmayacaktır. Bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, Taraflardan hiçbiri bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilen kısmı kapsamına giren herhangi bir Uyuşmazlığı tahkime götürmeyi seçmeyecek ve söz konusu Uyuşmazlık, aşağıdakiler için listelenen mahkemeler dahilinde yetkili yargı yetkisine sahip bir mahkeme tarafından karara bağlanacaktır. yukarıdaki yargı yetkisine tabidir ve Taraflar bu mahkemenin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı kabul ederler.

Seçenek 3: Bağlayıcı Tahkim

Bu Hüküm ve Koşullarla ilgili herhangi bir anlaşmazlığın, ihtilafın veya iddianın (her biri bir “Anlaşmazlık” ve toplu olarak “Anlaşmazlıklar”) çözümünü hızlandırmak ve maliyetini kontrol etmek için, sizin veya bizim (münferit olarak bir “Taraf” ve toplu olarak “Taraflar”) nihai ve münhasıran bağlayıcı tahkim yoluyla çözülecektir.

BU HÜKÜM OLMADAN MAHKEMEDE DAVA AÇMA VE JÜRİLİ YARGILAMA HAKKINIZ OLACAĞINI ANLIYORSUNUZ. Tahkim, Amerikan Tahkim Birliği’nin (“AAA”) Ticari Tahkim Kuralları ve uygun olduğu hallerde AAA’nın Tüketiciyle İlgili Anlaşmazlıklara İlişkin Ek Prosedürleri (“AAA Tüketici Kuralları”) uyarınca başlatılacak ve yürütülecektir; bunların her ikisi de şu adreste mevcuttur: AAA web sitesi www.adr.org .

Tahkim ücretleriniz ve hakem tazminatından payınız AAA Tüketici Kurallarına tabi olacak ve uygun olduğu durumlarda AAA Tüketici Kuralları ile sınırlandırılacaktır. [Hakem tarafından bu tür maliyetlerin aşırı olduğuna karar verilmesi halinde, tüm tahkim ücretlerini ve masraflarını biz ödeyeceğiz.]

Tahkim şahsen, belgelerin sunulması yoluyla, telefonla veya çevrimiçi olarak yapılabilir. Hakem yazılı olarak karar verecektir ancak Taraflardan herhangi biri tarafından talep edilmediği sürece gerekçelerini beyan etmesine gerek yoktur. Hakem geçerli yasalara uymalıdır ve hakemin bunu yapmaması durumunda verilen karara itiraz edilebilir.

Yürürlükteki AAA kurallarının veya yürürlükteki yasaların aksini gerektirdiği durumlar haricinde, tahkim [ilçenin adı] İlçesinde, [eyaletin adı]’ nda gerçekleştirilecektir . Burada aksi belirtilmedikçe, Taraflar, tahkimi zorunlu kılmak, tahkimi bekleyen işlemleri durdurmak veya hakem tarafından verilen kararı onaylamak, değiştirmek, boşaltmak veya hüküm vermek için mahkemede dava açabilir.

Herhangi bir nedenle bir Anlaşmazlık tahkim yerine mahkemede devam ederse, Anlaşmazlık [ilçe adı] İlçesinde, [eyalet adı]’ nda bulunan eyalet ve federal mahkemelerde başlatılacak veya kovuşturulacaktır ve Taraflar işbu belgeyle aşağıdakilere muvafakat etmektedirler: ve Bu tür eyalet ve federal mahkemelerdeki yer ve yargı yetkisine ilişkin olarak, kişisel yargı yetkisinin bulunmadığına, kişisel yargı yetkisinin bulunmadığına ve uygun olmayan mahkemeye ilişkin tüm savunmalardan feragat edersiniz.

Birleşmiş Milletler Uluslararası Mal Satışına İlişkin Sözleşmelere İlişkin Konvansiyonun ve Tekdüzen Bilgisayar Bilgi İşlem Yasasının (UCITA) uygulanması bu Hüküm ve Koşulların kapsamı dışındadır. Hiçbir durumda, Taraflardan herhangi birinin Site veya Hizmetlerle herhangi bir şekilde ilgili olarak ileri sürdüğü herhangi bir İhtilaf , dava nedeninin ortaya çıkmasından __ yıl sonra başlatılmayacaktır .

Bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, Taraflardan hiçbiri bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilen kısmı kapsamına giren herhangi bir Uyuşmazlığı tahkime götürmeyi seçmeyecek ve söz konusu Uyuşmazlık, aşağıdakiler için listelenen mahkemeler dahilinde yetkili yargı yetkisine sahip bir mahkeme tarafından karara bağlanacaktır. yukarıdaki yargı yetkisine tabidir ve Taraflar bu mahkemenin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı kabul ederler.

Seçenek 2/Seçenek 3: Kısıtlamalar

Taraflar, herhangi bir tahkimin Taraflar arasındaki bireysel İhtilaflarla sınırlı olacağını kabul eder. Yasaların izin verdiği ölçüde, (a) hiçbir tahkim başka bir davayla birleştirilemez; (b) herhangi bir İhtilafın toplu dava esasına göre tahkime götürülmesi veya toplu dava prosedürlerinden yararlanılması için hiçbir hak veya yetki yoktur; ve (c) herhangi bir İhtilafın kamu veya başka herhangi bir kişi adına temsili sıfatıyla ileri sürülmesine yönelik hiçbir hak veya yetkinin bulunmadığı.

Seçenek 2/Seçenek 3: [Gayri Resmi Müzakereler ve] Tahkimin İstisnaları

Taraflar, aşağıdaki Anlaşmazlıkların yukarıdaki [gayri resmi müzakereler ve] bağlayıcı tahkime ilişkin hükümlere tabi olmadığını kabul etmektedir : (a) bir Tarafın fikri mülkiyet haklarının uygulanmasını veya korunmasını amaçlayan veya bunların geçerliliğiyle ilgili tüm Anlaşmazlıklar; (b) hırsızlık, korsanlık, mahremiyetin ihlali veya yetkisiz kullanım iddialarıyla ilgili veya bunlardan kaynaklanan her türlü İhtilaf; ve (c) ihtiyati tedbir talebi.

Bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, Taraflardan hiçbiri bu hükmün yasa dışı veya uygulanamaz olduğu tespit edilen kısmı kapsamına giren herhangi bir Uyuşmazlığı tahkime götürmeyi seçmeyecek ve söz konusu Uyuşmazlık, aşağıdakiler için listelenen mahkemeler dahilinde yetkili yargı yetkisine sahip bir mahkeme tarafından karara bağlanacaktır. yukarıdaki yargı yetkisine tabidir ve Taraflar bu mahkemenin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı kabul ederler.

DÜZELTMELER

Sitede; açıklamalar, fiyatlandırma, stok durumu ve diğer çeşitli bilgiler de dahil olmak üzere Siteyle ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler bulunabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksiklikleri düzeltme ve Sitedeki bilgileri herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutuyoruz.

SORUMLULUK REDDİ

SİTE OLDUĞU GİBİ VE MEVCUT OLDUĞU GİBİ SUNULMAKTADIR. SİTEYİ VE HİZMETLERİMİZİ KULLANIMINIZIN RİSKİNİN TAMAMEN SİZE AİT OLACAĞINI KABUL EDİYORSUNUZ. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, SİTE VE SİTEYİ KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME KONUSUNDA ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDİYORUZ. SİTENİN İÇERİĞİNİN VEYA SİTEYE BAĞLANTILI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA TAMLIĞI HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYAN VERMEYİZ VE İÇERİK VE MATERYALLERDEKİ HERHANGİ (1) HATA, HATA VEYA YANLIŞLIKLARDAN HİÇBİR YÜKÜMLÜLÜK VEYA SORUMLULUK KABUL ETMEYECEĞİZ, ( 2) SİTEYE ERİŞİMİNİZ VE SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN, HERHANGİ BİR NİTELİĞİNDEKİ KİŞİSEL YARALANMA VEYA MAL HASARI, (3) GÜVENLİ SUNUCULARIMIZA VE/VEYA HERHANGİ BİR VE TÜM KİŞİSEL BİLGİLERE VE/VEYA FİNANSAL BİLGİLERE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA ONLARIN KULLANIMI (4) SİTEYE VEYA SİTEDEN İLETİMİN HERHANGİ BİR KESİNTİSİ VEYA DURDURULMASI, (5) HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFCA SİTEYE VEYA SİTE ARACILIĞIYLA İLETİLEBİLECEK HERHANGİ BİR HATA, VİRÜS, truva atı VEYA BENZERLERİ VE/VEYA ( 6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MALZEMEDEKİ HERHANGİ BİR HATA VEYA EKSİKLİK VEYA SİTE ÜZERİNDEN YAYINLANAN, İLETİLEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE SUNULAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANIMI SONUCUNDA MEYDANA GELEN HER TÜRLÜ KAYIP VEYA ZARAR. SİTE, HERHANGİ BİR BAĞLANTILI WEB SİTESİ VEYA HERHANGİ BİR BANNER VEYA DİĞER REKLAMDA ÖNE ÇIKAN HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ÜÇÜNCÜ BİR TARAF TARAFINDAN REKLAM EDİLEN VEYA SUNULAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN GARANTİ VERMEYİZ, GARANTİ VERMİYORUZ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMİYORUZ VE TARAF OLUN VEYA SİZ VE HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICILARI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN İZLENMESİNDEN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUMLU OLUN.

BİR ÜRÜN VEYA HİZMETİN HERHANGİ BİR ORTAM ÜZERİNDEN VEYA HERHANGİ BİR ORTAMDAN SATIN ALINMASI GİBİ, EN İYİ KARARINIZI KULLANMANIZ VE UYGUN OLDUĞUNDA DİKKATLİ OLMALISINIZ.

YÜKÜMLÜLÜK SINIRLAMALARI

HİÇBİR DURUMDA BİZ VEYA YÖNETİCİLERİMİZ, ÇALIŞANLARIMIZ VEYA TEMSİLCİLERİMİZ, KAR KAYBI, GELİR KAYBI, VERİ KAYBI DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, SONUÇ OLARAK, ÖRNEK OLARAK, ARIZİ, ÖZEL VEYA CEZAİ ZARARLAR İÇİN SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA KARŞI SORUMLU OLMAYACAKTIR. VEYA BU ZARARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA BİLE, SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN DİĞER ZARARLAR.

[BURADA YER ALAN AKSİNE HERHANGİ BİR ŞEYE BAĞLI OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR NEDENLE VE DAVANIN ŞEKLİNE BAKILMAKSIZIN SİZE KARŞI YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZ, HER ZAMAN [DÜŞÜK ŞEKİLDE] [VAR OLARAK TARAFINIZDAN BİZE ÖDENEN MİKTARLA SINIRLI OLACAKTIR. ORTAYA ÇIKAN HERHANGİ BİR DAVA NEDENİNDEN ÖNCEKİ [] AY DÖNEMİNDE [VEYA] [$______]. BAZI DEVLET YASALARI, ZIMNİ GARANTİLERDE SINIRLAMALARA VEYA BELİRLİ ZARARLARIN HARİÇ TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İZİN VERMEZ.

BU YASALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİYSE, YUKARIDAKİ SORUMLULUK REDDİ VEYA SINIRLAMALARIN BAZISI VEYA TAMAMI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR VE EK HAKLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.]

TAZMİNAT

İştiraklerimiz, iştiraklerimiz ve tüm ilgili memurlarımız, temsilcilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız dahil olmak üzere bizi, makul avukatlar da dahil olmak üzere her türlü kayıp, hasar, sorumluluk, iddia veya talebe karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve masun tutmayı kabul edersiniz. ‘ Herhangi bir üçüncü tarafça aşağıdakilerden kaynaklanan veya şunlardan kaynaklanan ücretler ve harcamalar: (1) [Katkılarınız] ; (2) Sitenin kullanımı; (3) bu Hüküm ve Koşulların ihlali; (4) bu Hüküm ve Koşullarda belirtilen beyanlarınızın ve garantilerinizin ihlali; (5) fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz; veya (6) Site aracılığıyla bağlantı kurduğunuz Sitenin herhangi bir başka kullanıcısına yönelik açık bir zararlı davranış.

Yukarıdaki hükümlere bakılmaksızın, masrafları size ait olmak üzere, bizi tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutuyoruz ve masrafları size ait olmak üzere, bu tür iddialara karşı savunmamız konusunda işbirliği yapmayı kabul ediyorsunuz. Bu tazminata tabi olan bu tür herhangi bir iddia, dava veya işlemden haberdar olmamız üzerine sizi bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz.

KULLANICI BİLGİSİ

Siteyi yönetmek amacıyla Siteye ilettiğiniz belirli verileri ve ayrıca Siteyi kullanımınızla ilgili verileri saklayacağız. Her ne kadar düzenli olarak rutin veri yedeklemeleri yapsak da, ilettiğiniz veya Siteyi kullanarak gerçekleştirdiğiniz herhangi bir faaliyetle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz.

Bu tür verilerin kaybolması veya bozulması konusunda size karşı hiçbir sorumluluğumuzun olmayacağını kabul edersiniz ve bu tür verilerin kaybolması veya bozulmasından kaynaklanan bize karşı her türlü dava hakkından feragat edersiniz.

ELEKTRONİK İLETİŞİMLER, İŞLEMLER VE İMZALAR

Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişim teşkil eder. Elektronik iletişim almayı kabul ediyorsunuz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve Sitede sağladığımız tüm anlaşmaların, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, söz konusu iletişimin yazılı olması yönündeki tüm yasal gereklilikleri karşıladığını kabul ediyorsunuz.

ELEKTRONİK İMZALARIN, SÖZLEŞMELERİN, SİPARİŞLERİN VE DİĞER KAYITLARIN KULLANILMASINI VE TARAFIMIZDAN VEYA SİTE ARACILIĞIYLA BAŞLATILAN VEYA TAMAMLANAN İŞLEMLERİN BİLDİRİMLERİNİN, POLİTİKALARININ VE KAYITLARININ ELEKTRONİK TESLİMİNİ KABUL EDİYORSUNUZ.

İşbu belgeyle, herhangi bir yargı bölgesindeki orijinal imzayı veya elektronik olmayan kayıtların teslimini veya saklanmasını veya başka herhangi bir yöntemle ödeme yapılmasını veya kredi verilmesini gerektiren diğer kanunlar, yönetmelikler, kurallar, yönetmelikler veya diğer kanunlar kapsamındaki tüm haklardan veya gerekliliklerden feragat edersiniz. elektronik araçlardan daha iyidir.

KALİFORNİYA KULLANICILARI VE OLANLARI

Bizimle ilgili herhangi bir şikayet tatmin edici bir şekilde çözülmezse, Kaliforniya Tüketici İşleri Departmanı Tüketici Hizmetleri Bölümü Şikayet Yardım Birimi ile 1625 North Market Blvd., Suite N 112, Sacramento, California 95834 adresinden yazılı olarak veya telefonla iletişime geçebilirsiniz. (800) 952-5210 veya (916) 445-1254’te.

ÇEŞİTLİ

Bu Şartlar ve Koşullar ve tarafımızdan Sitede yayınlanan tüm politikalar veya işletim kuralları, sizinle aramızdaki anlaşmanın ve mutabakatın tamamını oluşturur. Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez.

Bu Şartlar ve Koşullar, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde geçerlidir. Haklarımızın ve yükümlülüklerimizin herhangi birini veya tamamını istediğimiz zaman başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenden kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya harekete geçememe durumundan sorumlu veya yükümlü olmayacağız.

Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hükmü veya hükmünün bir kısmının yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, söz konusu hüküm veya hükmün bir kısmı bu Hüküm ve Koşullardan ayrılabilir kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. hükümler.

Bu Şartlar ve Koşullar veya Sitenin kullanılması sonucunda sizinle bizim aramızda hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya temsilcilik ilişkisi oluşmamaktadır. Bu Hüküm ve Koşulların, taslaklarını hazırlamış olmanız nedeniyle aleyhimize yorumlanmayacağını kabul edersiniz.

Bu Hüküm ve Koşulların elektronik formuna ve tarafların bu Hüküm ve Koşulları uygulamak için imzalamamış olmalarına bağlı olarak sahip olabileceğiniz her türlü savunmadan feragat edersiniz.

BİZE ULAŞIN

Siteyle ilgili bir şikayeti çözüme kavuşturmak veya Sitenin kullanımına ilişkin daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin:

Cemevi.com

www.cemevi.com

[email protected]
[email protected]